Байерн отнесе Барса, а само Роналдо не стигна на Юнайтед в Берн

Третият гол на Кристиано Роналдо след завръщането му е Манчестър Юнайтед не бе достатъчен на “червените дяволи” в Шампионска лига.

Английският гранд загуби сензационно с 1:2 визитата си на Йънг Бойс от Швейцария.

Роналдо откри резултата още в 13-ата минута, но до края на първата част Юнайтед остана с човек по-малко заради директния червен картон на Аарон Уан-Бисака.

Това даде игрово предимство на швейцарците, които в 66-ата минута изравниха чрез Нгамалеу, а в последната 95-а минута Джеси Лингард по ужясяващ начин изведе противниковия нападател Жордан Сибатчо, който донесе победата на Йънг Бойс.

В дербито на вечерта отборът на Байерн Мюнхен бе безпщаден, като отнесе с 3:0 Барселона насред “Кам Ноу”.

Каталунците изиграха ужасяващ мач, като така и не отправиха точен удар за 90 минути, а загубата им можеше да бъде далеч по-тежка.